loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

TANITIM FİLMİ

         

Details

İnşaat Projeleri

İNŞAAT REKLAMLARI VİDEOLARI

İnşaat sektörü günümüzde en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin lokomotif sektörü olan bir daldır. İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak inşaat sektöründe her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat reklamları videoları için İnşaat sektörü sadece kendini büyütmekle kalmıyor, birçok yan sektöre de öncülük ediyor. Bu sektörlerden biride bizimde içinde bulunduğumuz inşaat reklamları videoları sektörüdür.

Bugün inşaat reklamları videoları  sektörü başlıca bir sektör haline gelmiştir. Büyük bütçelerle tasarlanan inşaat projeleri için büyük bütçelerde inşaat reklamları videoları kampanyaları hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar bütün inşaat reklamları videoları reklam mecralarında hedef kitlesi ile buluşmak için tasarlanmaktadır. Bu açıdan bütün reklam ajansları inşaat sektörüne hizmet etmek ve pastadan pay alabilmek için rekabete girmektedir.

İNŞAAT REKLAMLARI NASIL OLMALI

İnşaat firmaları proje oluştururken kendilerine en çok faydayı sağlayacak ajansı maalesef iyi araştırmadıkları, kulaktan duyma firmalarla ya da gösteriş ile işi çözmeye çalışan ajansların tuzağına düşmektedir. Mavi yeşil ajans olarak bu noktada inşaat firmalarına tavsiyemiz ajansların geçmişte çalıştıkları inşaat firmaları incelemeleridir. Yapılan tasarım ve kampanyaları istemeleri ve kendileri için neler yapabileceklerini sunum olarak istemektir. Böylece yanlış yatırımlarla milyonlarca liralık projelerini sekteye uğratmamış olurlar.

REKLAM TASARIMLARI

İnşaat projesinde logo tasarımından proje alanı giydirmeleri, yönlendirme tabelaları, totemler, kurumsal tasarımlar, firma ve proje vizyonuna uygun bütçe ile katalog tasarımı, reklam tasarımları hazırlayan mavi yeşil ajans, yine Google reklamları ve sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya hesapları açma ve yönetme, günlük başarılı paylaşımlar ile hesaplarınızın uzun vade takibi ve projelerinizin gelişimi hakkında bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Açık hava reklam mecralarından projenizi hedef kitlenize ulaştıracak en iyi reklam kampanyalarını yayınlayarak satışlarınızın artmasına destek olmaktadır. Doğru zamanda doğru reklam kampanyaları ile bütçenizi koruyarak size gelecek projeleriniz için fikirler sunmaktadır. Birçok reklam mecrasının bulunduğu ülkemizde projenize en uygun mecraları seçerek sizi az bütçe ile çok iş yapmaya yönlendirmektedir. Unutmayalım ki yanlış inşaat reklamları videoları kampanyaları ile tanınan projenizin insanların gözünde değer kaybetmesi kaçınılmazdır.

MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara reklam kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog tasarımı, Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi, televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İnşaat projelerine milyonlarca lira harcayan firmalar reklam konusunda başarısız olmaları durumunda sadece reklama harcadıkları para değil, projeyi de büyük risk altına atmaktadır. Bu açıdan inşaat firmaları marka bilinirliğini artıracak ve proje satışı gerçekleştirecek reklam ajansları ile çalışmak istemektedir.

Ancak sektörde tecrübesi olmayan, teknik ekibi yetersiz birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları firmaları yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.