loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

WEB SİTE TASARIMI

İnşaat Reklamları İNŞAAT REKLAMLARI NASIL YAPILIR İnşaat firmaları proje oluştururken kendilerine en çok faydayı sağlayacak ajansı...

Details

İnşaat Reklamları

İNŞAAT REKLAMLARI NASIL YAPILIR

İnşaat firmaları proje oluştururken kendilerine en çok faydayı sağlayacak ajansı maalesef bulamazlar. Buldukları ajansda inşaat reklamları nasıl yapılır sorusuna yabancıdır.  Kulaktan duyma firmalarla ya da gösteriş ile işi çözmeye çalışan ajansların tuzağına düşmektedir. Mavi yeşil ajans olarak bu noktada inşaat reklamları nasıl yapılır için inşaat firmalarına tavsiyemiz vardır. Ajansların geçmişte çalıştıkları inşaat firmaları incelemeleri, yapılan tasarım ve kampanyaları istemeleri ve kendileri için neler yapabileceklerini sunum olarak istemektir. Böylece inşaat reklamları nasıl yapılır bilgisi olmayanlara gidilmez yanlış yatırımlarla milyonlarca liralık projelerini sekteye uğratmamış olurlar.

REKLAM MECRALARI

İnşaat projesinde logo tasarımından proje alanı giydirmeleri, yönlendirme tabelaları, totemler, kurumsal tasarımlar. Firma ve proje vizyonuna uygun bütçe ile katalog tasarımı, reklam tasarımları hazırlayan mavi yeşil ajans. Google reklamları ve sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya hesapları açma ve yönetme, günlük başarılı paylaşımlar ile hesaplarınızın uzun vade takibi ve projelerinizin gelişimi hakkında bilgi aktarımı sağlamaktadır.

İnşaat reklamları nasıl yapılır en iyi biz biliriz. Çünkü inşat sektörünce çok müşterimize reklam çalışması hazırladık.

Açık hava reklam mecralarından projenizi hedef kitlenize ulaştıracak en iyi reklam kampanyalarını yayınlayarak satışlarınızın artmasına destek olmaktadır. Doğru zamanda doğru reklam kampanyaları ile bütçenizi koruyarak size gelecek projeleriniz için fikirler sunmaktadır. Birçok reklam mecrasının bulunduğu ülkemizde projenize en uygun mecraları seçerek sizi az bütçe ile çok iş yapmaya yönlendirmektedir. Unutmayalım ki yanlış reklam kampanyaları ile tanınan projenizin insanların gözünde değer kaybetmesi kaçınılmazdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; proje aşamasında sizinle iletişime geçerek tasarım renderların ne şekilde olması gerektiği söyler. Kullanılacak mecralarda nasıl görüneceğine dair birçok teknik bilgiyi sizinle paylaşarak işi en başta sıkı tutmaktadır. Projenin logo tasarımından inşaat proje alanı giydirmesi, satış ofisi ekipmanlarından ofis tasarım giydirmesi yapar.  Açık hava reklamları, sosyal medya reklamları, Google reklamları, tanıtım ve reklam filmleri yapar. Dergi, gazete ve televizyon reklamlarına kadar bütün mecralarda projenin takibini yaparak satışlarınızı artırmayı hedeflemektedir.

Projenize uygun renk ve tasarımlarla çok büyük bir sektör olan inşaat sektöründe sizi bir adım öne çıkarmaktadır. Projenin bütün aşaması kurumsal bir reklam ajansı tarafından takip edilmeli, elde edilen doneler firmaya düzenli olarak sunularak yol haritası belirlenmelidir. Bugün reklam mecrası olan bütün firmalar kendi mecralarının en iyisi olduğunu size inandırarak gereksiz reklam kampanyaları ile sizin paranızı almaktadır. Yalan ve yanlış bilgilerle sizi ikna ederek kampanyalar oluşturmaktadır. Başarısız olunduğu takdirde sorunun projenizde ve sizde olduğunu söyleyerek işin içinden çıkmaktadır.

REKLAM TASARIMLARI

Mavi yeşil ajans medya planlama ekibi ile projenizin en başından sonuna kadar yanınızda bulunur. Sorunları çözümsel bir yaklaşımla ele alarak kampanyaları yürütür. Siz kendi işinizle ilgilenirken projeniz başarılı bir reklam kampanyası ile satışlarını artırarak kazanç elde etmenizi sağlar.

Google reklamları ile doğru hedefleme yaparak az bütçe ile direk hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayarak zamanınızı ve bütçenizi boşa harcamaz. Sosyal medya reklamları ile tanıtımınızı geniş kitlelere yayarak birçok kişinin markanızı tanımasına ve projelerinizi takip etmesini sağlar. Böylece yeni başlayacağınız projelerinizin tanıtımını daha az bütçe ile hedef kitlelere ulaşmasını sağlar.