loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

LOGO TASARIMI

         

Details

İnşaat Projeleri

İNŞAAT REKLAMLARI

İnşaat sektörü günümüzde en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin lokomotif sektörü olan bir daldır. İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak inşaat sektöründe her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat sektörü sadece kendini büyütmekle kalmıyor, birçok yan sektöre de öncülük ediyor. Bu sektörlerden biride bizimde içinde bulunduğumuz reklam sektörüdür.

İNŞAAT REKLAM SLOGANLARI

Bugün inşaat reklam sektörü başlıca bir sektör haline gelmiştir. Büyük bütçelerle tasarlanan inşaat projeleri için büyük bütçelerde reklam kampanyaları hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar bütün reklam mecralarında hedef kitlesi ile buluşmak için tasarlanmaktadır. Bu açıdan bütün reklam ajansları inşaat sektörüne hizmet etmek ve pastadan pay alabilmek için rekabete girmektedir.

İnşaat reklam sloganları proje reklamı açısından çok önemlidir. Projenin lasman zamanında İnşaat reklam sloganları ile kampanya çıkılarak hedef kitlesine ulaşılır. İnşaat reklam sloganları projenin aslına bağlı kalmalıdır. Fiyatı ve mevkisine göre, inşaatın malzeme kalitesine göre değişmelidir. Ayrıca İnşaat reklam sloganları proje reklam kampanyasına göre de değişmelidir.

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara reklam kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog tasarımı, Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi, televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

REKLAM MECRALARI

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara İzmir inşaat reklamları kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog tasarımı, Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi, televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İnşaat projelerine milyonlarca lira harcayan firmalar reklam konusunda başarısız olmaları durumunda sadece reklama harcadıkları para değil, projeyi de büyük risk altına atmaktadır. Bu açıdan inşaat firmaları marka bilinirliğini artıracak ve proje satışı gerçekleştirecek reklam ajansları ile çalışmak istemektedir.

Ancak sektörde tecrübesi olmayan, teknik ekibi yetersiz birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları firmaları yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; proje aşamasında sizinle iletişime geçerek tasarım renderların ne şekilde olması gerektiği söyler. Kullanılacak mecralarda nasıl görüneceğine dair birçok teknik bilgiyi sizinle paylaşarak işi en başta sıkı tutmaktadır. Projenin logo tasarımından inşaat proje alanı giydirmesi, satış ofisi ekipmanlarından ofis tasarım giydirmesi yapar.  Açık hava reklamları, sosyal medya reklamları, Google reklamları, tanıtım ve reklam filmleri yapar. Dergi, gazete ve televizyon reklamlarına kadar bütün mecralarda projenin takibini yaparak satışlarınızı artırmayı hedeflemektedir.

Projenize uygun renk ve tasarımlarla çok büyük bir sektör olan inşaat sektöründe sizi bir adım öne çıkarmaktadır. Projenin bütün aşaması kurumsal bir reklam ajansı tarafından takip edilmeli, elde edilen doneler firmaya düzenli olarak sunularak yol haritası belirlenmelidir. Bugün reklam mecrası olan bütün firmalar kendi mecralarının en iyisi olduğunu size inandırarak gereksiz reklam kampanyaları ile sizin paranızı almaktadır. Yalan ve yanlış bilgilerle sizi ikna ederek kampanyalar oluşturmaktadır. Başarısız olunduğu takdirde sorunun projenizde ve sizde olduğunu söyleyerek işin içinden çıkmaktadır.

REKLAM TASARIMLARI

Mavi yeşil ajans medya planlama ekibi ile projenizin en başından sonuna kadar yanınızda bulunur. Sorunları çözümsel bir yaklaşımla ele alarak kampanyaları yürütür. Siz kendi işinizle ilgilenirken projeniz başarılı bir reklam kampanyası ile satışlarını artırarak kazanç elde etmenizi sağlar.

Google reklamları ile doğru hedefleme yaparak az bütçe ile direk hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayarak zamanınızı ve bütçenizi boşa harcamaz. Sosyal medya reklamları ile tanıtımınızı geniş kitlelere yayarak birçok kişinin markanızı tanımasına ve projelerinizi takip etmesini sağlar. Böylece yeni başlayacağınız projelerinizin tanıtımını daha az bütçe ile hedef kitlelere ulaşmasını sağlar.