loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KATALOG TASARIMI

  İnşaat Reklamları  İNŞAAT REKLAMLARI İnşaat sektörü günümüzde en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin lokomotif sektörü olan...

Details

 

İnşaat Reklamları

 İNŞAAT REKLAMLARI

İnşaat sektörü günümüzde en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin lokomotif sektörü olan bir daldır. Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak inşaat sektöründe her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapmaktadır. İzmir inşaat sektörü sadece kendini büyütmekle kalmıyor, birçok yan sektöre de öncülük ediyor. Bu sektörlerden biride bizimde içinde bulunduğumuz  sektörüdür.

Bugün İzmir inşaat sektörü başlıca bir sektör haline gelmiştir. Büyük bütçelerle tasarlanan inşaat projeleri için büyük bütçelerde inşaat reklamları kampanyaları hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar bütün reklam mecralarında hedef kitlesi ile buluşmak için tasarlanmaktadır. Bu açıdan bütün reklam ajansları inşaat sektörüne hizmet etmek ve pastadan pay alabilmek için rekabete girmektedir.

REKLAM MECRALARI

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara İzmir inşaat reklamları kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, inşaat katalog tasarımı. Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi.  Televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İnşaat projelerine milyonlarca lira harcayan firmalar reklam konusunda başarısız olmaları durumunda sadece reklama harcadıkları para değil, projeyi de büyük risk altına atmaktadır. Bu açıdan inşaat firmaları marka bilinirliğini artıracak ve proje satışı gerçekleştirecek reklam ajansları ile çalışmak istemektedir.

Ancak sektörde tecrübesi olmayan, teknik ekibi yetersiz birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları firmaları yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; proje aşamasında sizinle iletişime geçerek tasarım renderlarının ne şekilde olması gerektiği, kullanılacak mecralarda nasıl görüneceğine dair birçok teknik bilgiyi sizinle paylaşarak işi en başta sıkı tutmaktadır. Projenin logo tasarımından inşaat proje alanı giydirmesi, satış ofisi ekipmanlarından ofis tasarım giydirmesi, açık hava reklamları, sosyal medya reklamları, Google reklamları, tanıtım ve reklam filmleri, dergi, gazete ve televizyon reklamlarına kadar bütün mecralarda projenin takibini yaparak satışlarınızı artırmayı hedeflemektedir.

İNŞAAT KATALOG TASARIMI

İnşaat katalog tasarımı projenize uygun renk ve tasarımlarla çok büyük bir sektör olan inşaat sektöründe sizi bir adım öne çıkarmaktadır. İnşaat katalog tasarımı kurumsal bir reklam ajansı tarafından hazırlanmalıdır.  Elde edilen doneler firmaya düzenli olarak sunularak yol haritası belirlenmelidir. Bugün reklam mecrası olan bütün firmalar kendi mecralarının en iyisi olduğunu size inandırarak gereksiz reklam kampanyaları ile sizin paranızı almaktadır. Yalan ve yanlış bilgilerle sizi ikna ederek kampanyalar oluşturmaktadır.  Başarısız olunduğu takdirde sorunun projenizde ve sizde olduğunu söyleyerek işin içinden çıkmaktadır.

Mavi yeşil ajans inşaat katalog tasarımı ekibi ile projenizin en başından sonuna kadar yanınızda bulunur. Sorunları çözümsel bir yaklaşımla ele alarak kampanyaları yürütür. Siz kendi işinizle ilgilenirken projeniz başarılı bir reklam kampanyası ile satışlarını artırarak kazanç elde etmenizi sağlar.

Google reklamları ile doğru hedefleme yaparak az bütçe ile direk hedef kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Böylece zamanınız ve bütçenizi boşa harcanmaz. Sosyal medya reklamları ile tanıtımınızı geniş kitlelere yayarak birçok kişinin markanızı tanımasına ve projelerinizi takip etmesini sağlar. Böylece yeni başlayacağınız projelerinizin tanıtımını daha az bütçe ile hedef kitlelere ulaşmasını sağlar. İnşaat katalog tasarımı ve baskısı mavi yeşil ajans tarafından yapılmaktadır. Tasarımına onay verilen inşaat katalog tasarımı örnek çıktı alınarak kontrol edilir. Daha sonra inşaat katalog tasarımı baskıya alınır.