loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KATALOG TASARIMI

  İnşaat Reklamları REKLAM MECRALARI Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara İzmir inşaat...

Details

 

İnşaat Reklamları

REKLAM MECRALARI

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara İzmir inşaat reklamları kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog tasarımı, Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi, televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

İnşaat projelerine milyonlarca lira harcayan firmalar reklam konusunda başarısız olmaları durumunda sadece reklama harcadıkları para değil, projeyi de büyük risk altına atmaktadır. Bu açıdan inşaat firmaları marka bilinirliğini artıracak ve proje satışı gerçekleştirecek reklam ajansları ile çalışmak istemektedir.

İNŞAAT FİRMALARI REKLAM METİNLERİ

Mavi yeşil ajans olarak inşaat firmaları reklam metinleri hazırlamaktayız. İnşaat firmaları reklam metinleri projeye göre hazırlanır. Firma proje aşamasında ajanslarla görüşerek tanıtım için katalog ve reklam yaptırmak istediğini belirtir. Böylece inşaat firmaları reklam metinleri için hazırlıklar başlar. Proje resimleri mimardan alınarak kataloğa ve reklama uygun olanlar belirlenir. Proje özellikleri, detayları, resimleri ve kalitesi kataloğun tasarımında belirleyicidir.

İnşaat firmaları reklam metinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir’de bir çok inşaat firmasına inşaat firmaları reklam metinleri  yazdık. İnşaat firmaları reklam metinleri konusunda ne kadar tecrübeli olduğumuzu referanslardan bakabilirsiniz.

Ancak sektörde tecrübesi olmayan, teknik ekibi yetersiz birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları firmaları yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; proje aşamasında sizinle iletişime geçerek tasarım renderların ne şekilde olması gerektiği söyler. Kullanılacak mecralarda nasıl görüneceğine dair birçok teknik bilgiyi sizinle paylaşarak işi en başta sıkı tutmaktadır. Projenin logo tasarımından inşaat proje alanı giydirmesi, satış ofisi ekipmanlarından ofis tasarım giydirmesi yapar.  Açık hava reklamları, sosyal medya reklamları, Google reklamları, tanıtım ve reklam filmleri yapar. Dergi, gazete ve televizyon reklamlarına kadar bütün mecralarda projenin takibini yaparak satışlarınızı artırmayı hedeflemektedir.

Projenize uygun renk ve tasarımlarla çok büyük bir sektör olan inşaat sektöründe sizi bir adım öne çıkarmaktadır. Projenin bütün aşaması kurumsal bir reklam ajansı tarafından takip edilmeli, elde edilen doneler firmaya düzenli olarak sunularak yol haritası belirlenmelidir. Bugün reklam mecrası olan bütün firmalar kendi mecralarının en iyisi olduğunu size inandırarak gereksiz reklam kampanyaları ile sizin paranızı almaktadır. Yalan ve yanlış bilgilerle sizi ikna ederek kampanyalar oluşturmaktadır. Başarısız olunduğu takdirde sorunun projenizde ve sizde olduğunu söyleyerek işin içinden çıkmaktadır.

REKLAM TASARIMLARI

Mavi yeşil ajans medya planlama ekibi ile projenizin en başından sonuna kadar yanınızda bulunur. Sorunları çözümsel bir yaklaşımla ele alarak kampanyaları yürütür. Siz kendi işinizle ilgilenirken projeniz başarılı bir reklam kampanyası ile satışlarını artırarak kazanç elde etmenizi sağlar.

Google reklamları ile doğru hedefleme yaparak az bütçe ile direk hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayarak zamanınızı ve bütçenizi boşa harcamaz. Sosyal medya reklamları ile tanıtımınızı geniş kitlelere yayarak birçok kişinin markanızı tanımasına ve projelerinizi takip etmesini sağlar. Böylece yeni başlayacağınız projelerinizin tanıtımını daha az bütçe ile hedef kitlelere ulaşmasını sağlar.