loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

CLP TASARIMI

         

Details

İnşaat Projeleri

İNŞAAT REKLAMLARI

İnşaat sektörü günümüzde en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin lokomotif sektörü olan bir daldır. İzmir Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olarak inşaat sektöründe her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapmaktadır. İnşaat sektörü sadece kendini büyütmekle kalmıyor, birçok yan sektöre de öncülük ediyor. Bu sektörlerden biride bizimde içinde bulunduğumuz reklam sektörüdür.

Bugün inşaat reklam sektörü başlıca bir sektör haline gelmiştir. Büyük bütçelerle tasarlanan inşaat projeleri için büyük bütçelerde reklam kampanyaları hazırlanmaktadır. Bu kampanyalar bütün reklam mecralarında hedef kitlesi ile buluşmak için tasarlanmaktadır. Bu açıdan bütün reklam ajansları inşaat sektörüne hizmet etmek ve pastadan pay alabilmek için rekabete girmektedir.

BW730 PLUS İZMİR

Mavi yeşil ajans İzmir’de büyük projelere imza atan firmalara reklam kampanyaları hazırlamaktadır. Bir projeyi sıfırdan tasarlayarak logo tasarımı, kurumsal kimlik, katalog tasarımı, Google reklamları, açık hava reklamları, sosyal medya hesapları yönetimi ve reklamları, kampanya yönetimi, televizyon reklamları gibi birçok alanda başarılı bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Bu projelerden bir tanesi olan bw730 plus İzmir projesidir. Mavi yeşil ajans bw730 plus İzmir projesinin her alanında bulunarak projenin bütün reklamlarını hazırlamıştır. bw730 plus İzmir projesi Kemalpaşa nazar köy villalar bölgesinde yapılmaktadır. Toplam 32 villadan oluşan bw730 plus İzmir çok özel bir mimariye sahiptir. Projenin logo tasarımı, broşür tasarımı, katalog tasarımı, web tasarımı hazırlanmıştır. Daha sonra bw730 plus İzmir için sosyal medya hesapları ve billboard reklamları hazırlanmıştır.

Dergi reklamları, clp reklamları, poll banner reklamları tasarlanarak kampanya hazırlanmıştır.  bw730 plus İzmir için sosyal medya tasarımları ve reklamları tanıtım filmi hazırlanmıştır. Devam eden süreçte sosyal medya paylaşımları devam etmektedir. bw730 plus İzmir projesinin tüm çalışmaları mavi yeşil ajans tarafından tamamlanmıştır.

İNŞAAT REKLAM AJANSI

İnşaat projelerine milyonlarca lira harcayan firmalar reklam konusunda başarısız olmaları durumunda sadece reklama harcadıkları para değil, projeyi de büyük risk altına atmaktadır. Bu açıdan inşaat firmaları marka bilinirliğini artıracak ve proje satışı gerçekleştirecek reklam ajansları ile çalışmak istemektedir.

Ancak sektörde tecrübesi olmayan, teknik ekibi yetersiz birçok ajansın tuzağına düşerek maalesef büyük kayıplar vermektedir. Hangi alanlarda ve hangi zamanlarda reklam vermesi gerektiği konusunda şeffaf olmayan reklam ajansları firmaları yanlış yönlendirerek inşaat sektöründe tıkanmaya kadar sorunu götürmektedir. Birde bu başarısızlığı firmaların projelerine mal ederek işin içinden çıkmaya çalışmaktadır.