loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

Biz Kimiz ?

Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’in en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmakta ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Hakkımızda

Müşteri İlişki Verimliliği

Mavi Yeşil Ajans & Müşteri ilişkisinin sağlığı ve verimliliği; Toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden fazla bağlı hale gelmeyi hedeflemektedir.

Hakkımızda

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizden aldığımız verilerle dürüst reklam üretiyor, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektörleri ve rakipleri izleyip, tanıyıp analiz ettikten sonra, müşterimizin ihtiyacı olan medyayı planlayarak firma yetkililerine sunuyoruz.

Hakkımızda

Karşılıklı Güven

Değişik açılardan yaptığımız çalışmalar, araştırmalar ve değerlendirme raporları ile müşterimizi izleyeceği yol hakkında bilgilendiriyoruz. Reklam mecraları veya dışarıya yaptırdığımız işler için üçünü kişilerle kurduğumuz ilişkilerde, müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını karşılıklı olarak koruyarak, sürekli güven tazelemeyi esas alıyoruz.

Hakkımızda

Tam İş Birliği

Mavi Yeşil Ajans olarak Müşterilerimiz ile tam bir işbirliği içinde çalışarak, verdiğimiz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermekteyiz. Bizim için Reklama Güvenin Sağlanması çok önemlidir ve olmazsa olmazımızdır.

Başka Neler Yaparız...

Kurumsal Kimlik Tasarımlarımız ile Değişime Hazır Olun

www.maviyesilajans.com.tr